• Stanowi zawiesinę pigmentów i wypełniaczy w wodnej dyspersji żywicy akrylowej o podwyższonej odporności na ścieranie. Szczególnie polecana jest do ogrodzeń i konstrukcji betonowych, fasad domów, tarasów, chodników ogrodowych, garaży przydomowych i balkonów oraz posadzek nienarażonych na intensywny ruch pojazdów.

  • Wysokiej jakości, matowa, wodorozcieńczalna, farba lateksowa polecana do malowania ścian i sufitów. Powierzchnia pomalowana farbą zyskuje piękne matowe wykończenie. Produkt Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

  • Wysokiej jakości Lakierobejca o żelowej konsystencji - zapewnia łatwość i wygodę w stosowaniu. Charakteryzuje się ograniczonym kapaniem, pryskaniem i spływaniem z powierzchni pionowych. Nadaje drewnu trwały, atrakcyjny kolor oraz wygląd.

  • Dulux Kolory Świata to kolekcja 72 wspaniałych kolorów, inspirowanych najpiękniejszymi zakątkami świata, dostępna w postaci lateksowej emulsji do ścian i sufitów o matowym wykończeniu.

Śledź nas na Facebooku

Witamy w firmie ERFARB!

Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1990 roku i jest jedną z najdłużej działających firm tego typu w regionie. Nasi pracownicy to wykwalifikowana i kompetentna kadra specjalistów z wszechstronnym doświadczeniem. Gwarantuje to profesjonalne wsparcie techniczne i najwyższą jakość usług.

Zajmujemy się sprzedażą wszelkiego typu lakierów oraz farb renomowanych producentów. W swojej ofercie posiadamy również systemy dociepleń oraz narzędzia niezbędne przy pracach budowlano - remontowych. W ostatnim czasie włączyliśmy do naszej oferty tapety, osprzęt elektryczny, etc.

Serdecznie zapraszamy!


Godziny otwarcia:
pon-pt:      7:00 - 17:00
sb:           8:00 - 13:00

Nasze sklepy